کسب مهارت تنها راه ورود به بازار کار و کسب شغل مناسب می باشد **** مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قاینات آماده ارائه آموزشهای مهارتی بصورت رایگان می باشند*** مهارت آموزی در محیط کسب و کار واقعی یکی از طرحهای مناسب متقاضیان کسب مهارت و تجربه (استاد شاگردی نوین )

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

شروع بکار کارگاه آموزشی گوهر تراشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران قاین

به گزارش روابط عمومی مرکز قاین کارگاه آموزشی گوهر تراشی در مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران قاین راه اندازی شد .گوهرتراشی هنر تبدیل سنگ های معدنی به نگین های زیبا و متنوع برای استفاده در زیورآلات است که قدمتی دیرینه دارد. علاقه همیشگی بشر به استفاده از زیورآلات مهمترین زمینه برای رونق داشتن هنر گوهرتراشی در تمام طول تاریخ بوده است. هنرمند گوهرتراش با استفاده از ذوق و خلاقیت و ابزارهای در اختیارش می کوشد تا زیباترین نگین ها را برای استفاده در انگشتر، گوشواره، گردن بند و ... تولید کند. گوهرتراشی به دلیل برخورداری از ارزش افزوده بالا و نیز بازار مصرف ثابت و دائمی، یکی از مهمترین عرصه های مشاغل خانگی است که توسط بانوان با هزینه ای ناچیز در منزل قابل انجام است

کلیه های دوره های صنایع دستی، چوب، صنایع غذایی و کامپیوتر در مرکز فنی و حرفه ای خواهران برگزار می گردد.از دیگر رشته های جدید مرکز دوره نازک کاری با چوب ( منظور از نازک کاری ساخت انواع مجسمه های کوچک چوبی، تخته نرد و نقاشی خط می باشد.)،قلم زنی روی مس ، و منبت کاری می توان نام برد .