کسب مهارت تنها راه ورود به بازار کار و کسب شغل مناسب می باشد **** مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قاینات آماده ارائه آموزشهای مهارتی بصورت رایگان می باشند*** مهارت آموزی در محیط کسب و کار واقعی یکی از طرحهای مناسب متقاضیان کسب مهارت و تجربه (استاد شاگردی نوین )

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

نشست کاری فرماندار قاینات با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران  قاین :

دکتر عابدی فرماندار در نشست کاری که با مدیركل آموزش فني و حرفه اي خراسان جنوبي ، اظهار داشت: ما براي اقدامات اجرايي شهرستان نياز به هيچ مرزبندي سياسي نداريم.

دکتر عابدی در این نشست، عنوان کرد: آموزش هاي فني و حرفه اي بايستي متناسب با مقتضيات و نياز هر منطقه صورت بگيرد و قائنات كه دومين شهرستان بزرگ استان مي باشد، نيازمند توجه و عنايت ويژه مديران كل استاني است. لذا كليه مسئولين و مديران شهرستاني هم بايستي براي دستگاه اجرايي خودشان جهت خدمت رساني به مردم، برنامه هاي كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت داشته باشند.

فرماندار قائنات در این نشست خطاب به همه نخبگان سیاسي، علمي، فرهنگي و غيره شهرستان، تأکيد کرد: اگر دل در گرو توانمندي، توسعه و پيشرفت اين شهرستان داريد، از هم اكنون بصورت عملي وارد صحنه عمل بشويد نه در ايام خاص، زيرا اينجانب به غير از خدمت و صداقت با مردم به دنبال چيزي ديگري در اين شهرستان نيستم.