کسب مهارت تنها راه ورود به بازار کار و کسب شغل مناسب می باشد **** مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قاینات آماده ارائه آموزشهای مهارتی بصورت رایگان می باشند*** مهارت آموزی در محیط کسب و کار واقعی یکی از طرحهای مناسب متقاضیان کسب مهارت و تجربه (استاد شاگردی نوین )...فرا رسیدن هفته ملی مهارت و روز ملی کارافرینی بر همه تلاشگران این عرصه مبارک باد

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید میداني معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان جنوبي به اتفاق مهندس کريمي فرماندار قائنات از پروژه مرکز خواهران قاین یکی از پروژه هاي مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبي در شهرستان قاینات

به گزارش روابط عمومی مرکز قاین روز گذشته  معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان جنوبي به اتفاق مهندس کريمي فرماندار قائنات و مهندس خوش آیند از پروژه مرکز خواهران قاین یکی از پروژه هاي مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبي در شهرستان قاینات ، بازدید میداني کردند

در این بازدید آقای خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن تشریح روند تکمیل ساختمان مرکز عنوان کرد در این پروژه یک هزار متر مربعی یک میلیارد و پانصد و هفتاد میلیون تومان اعتبار ساختمانی و 400 میلیون تومان اعتبار تجهیزات اختصاص داده شده است . همچنین این مرکز با پنج کارگاه آموزشی و یک سالن همایش کارگاهی و بیش از چهل رشته توانایی آموزش 800 تا 1000 نفر از متقاضیان مهارت آموزی شهرستان قاینات در سال را دارد

بگفته معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبي : از مجموع ۹۰ مصوبه سفر استاندار به شهرستان قاينات، بيش از ۸۵ درصد اجرايي شده است.

میرجعفریان در جلسه نشست بررسي و جمع ‌بندي مصوبات سفر استاندار به شهرستان قاينات، از اجرايي شدن ۸۵ درصد مصوبات سفر معتمديان به قاينات گفت و ابراز اميدواري کرد: با همت مديران استان و شهرستان ۱۵ درصد باقي مانده مصوبات هم در زمان کوتاهي وارد فاز اجرايي شود.

وی با اشاره به رصد میداني مصوبات سفرها خاطرنشان کرد: بر اساس آخرين جمع بندي هاي صورت گرفته، روند اجراي مصوبات در سطح شهرستان قاينات پيشرفت خوبي دارد.

به گفته وی؛ با تشکیل دبيرخانه پيگيري مصوبات سفر استاندار، تمامي مصوبات در سطح استان به صورت هفتگي پايش و گزارش گيري مي شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته، قبل از سفر استاندار به مناطق مختلف استان، نمايندگاني از حوزه عمراني استانداري به همراه مديران شهرستاني، شرايط هر منطقه را رصد کرده،نيازمندي هاي هر حوزه را بررسي مي نمايند و سپس با لحاظ همه شرايط، جمع بندي نهايي با حضور مديران کل اعلام مي شود.

میرجعفریان تأکيد نمود: ۱۴ سفر رسمي استاندار به مناطق مختلف استان، ۵۸۶ مصوبه درپي داشته که اجرايي شدن هر كدام از اين مصوبات، مي تواند گره گشاي بخش عمده اي از نيازهاي مردم باشد.

 وی؛احصاء نیازمنديها و اولويتهاي هر شهرستان با حضور در ميان مردم را از برنامه هاي راهبردهاي استاندار برشمرد و گفت: مهمترين دستاورد اين راهبردِ حضور ميداني، احصاء نيازها و معرفي توانمندي هاي استان، به برگزاري همايش ملي روز روستا و عشاير در ۱۵ مهر امسال و حضور معاون اول رييس جمهوري و تعدادي از وزيران در خراسان جنوبي انجاميد.

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط