آغاز ثبت نام دوره های جدید مهارتی کوتاه مدت مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران قاین *****حضور مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین در نمایشگاه توانمندیهای شهرستان قاینات

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

آغاز پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در مرکز آموزش علمی کاربردی قاین

فراخوان اصناف متقاضی شرکت در طرح مهارت آموزی در محیط کسب و کار واقعی

قابل توجه کلیه صنوف فنی وخدماتی شهرستان قاینات

با عنایت به ضرورت ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال پایدار برای جوانان شهرستان در سال " اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال " و جایگاه واهمیت مهارت آموزی در محیط کار واقعی اتاق اصناف با همکاری مرکز آموزش فنی وحرفه ای در نظر دارد :

«طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی»

رادر شهرستان قاینات اجرا نماید.

در این طرح جوانان جویای کار بدون دریافت حقوق و مزایا و حق بیمه در واحد صنفی مشغول به کار و مهارت آموزی بصورت همزمان میشوند و در این مدت واحد صنفی از پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی معاف خواهد بود و در نهایت متقاضیان با شرکت در آزمونهای فنی و حرفه ای ، کارت مهارت دریافت خواهند نمود.

لذا از کلیه صنوف فنی وخدماتی که متقاضی این طرح و نیروی کار رایگان میباشند تقاضا میشود به اتاق اصناف شهرستان یا مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران قاین  مراجعه نمایند.

آغاز ثبت نام دوره های مهارتی کوتاه مدت مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین در سال96

 
 

اطلاعیه مهم

قابل توجه جوانان جویای کار

مرکز آموزش فنی وحرفه ای قاین در سال جدید و در راستای تامین نیروی انسانی ماهر واحدهای صنعتی و صنوف شهرستان،آموزشهای مهارتی لازم را بصورت رایگان و کوتاه مدت و با ارائه گواهینامه مهارت در رشته های ذیل ارائه می نماید.

طول دوره ها ( 1 الی 6 ماه )

ردیف نام رشته
1 برق ( برق ساختمان . برق صنعتی .کارورplc .و ..... )
2 جوشکاری (جوشکاری برق ، جوشکاری co2. تست جوش و ....)
3 مکانیک (هیدورلیک پنوماتیک ، تراشکاری )
4 چوب (درودگر درجه 2. کابینت ساز چوبی .دکوراتور ساختمان و...)
5 ساختمان(بنای سفت کار.آلماتور بند. نقشه کش ساختمان و ...)
6 کشاورزی(زعفرانکار .زرشک کار.پسته کار.گلهای تراریوم و ....)
7 خودرو(تعمیر کار خودروهای سواری. برقکار اتومبیل درجه 1و2   و....)
8 تاسیسات(تاسیسات حرارت مرکز . تعمیر کار پکیج گازی. و ...)

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری به واحد پذیرش این مرکز مراجعه نمایند

ویا برای آشنایی با مرکز و کلیه رشته ها به سایت :www.qaentvto.ir مراجعه کنند.

آدرس : مركز آموزش فني و حرفه اي قاين جنب روستای شاهیک - واحد پذ يرش تلفن : 167 32522601- 32524440

اطلاعیه تکمیل ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تکمیل ظرفیت پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی سال تحصیلی 96 - 1395
۹۵/۸/۴

  

با توجه به درخواست دانشگاه جامع علمی - کاربردی مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی مربوط در پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی سال تحصیلی 96 - 1395، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مراکز و واحدهای آموزشی دانشگاه فوق (اعم از داوطلبانی که در آزمون مذکورثبت‌نام نموده و یا ننموده‌اند) می‌رساند که برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با مدرک دیپلم خود می‌توانند با مراجعه به مراکز و واحد های آموزشی تحت پوشش دانشگاه جامع علمی - کاربردی، از رشته‌های پذیرنده دانشجو در این مرحله اطلاع حاصل نموده و با همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ 95/8/4 لغایت 95/8/19 به مراکز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

-1کلیه متقاضیان می‌بایستحداکثر تا تاریخ 1395/6/31 دارای مدرک سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه‌ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه‌ای) باشند. بدیهی است کنترل این مدارک در مرکز ذیربط با دقت نظر بالا صورت می‌پذیرد.

-2کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز و واحدهای آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 18.000 ( یکصد و هشتاد هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام نمایند.

-3هرداوطلب منحصراً مجاز است یکی از کدرشته محلهای مربوط را متناسب با مدرک دیپلم خود که در جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون فوق مشخص شده است انتخاب نماید)این دفترچه در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان موجود است).

-4هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز و یا واحد آموزشی باشد. بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دو کدرشته و یا در دو مرکز و یا واحد آموزشی، اطلاعات مربوط به ثبت‌نام داوطلب در مرکز یا واحد آموزشی دوم حذف خواهد شد

-5کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست درزمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه -تحصیل نداشته باشند.

-6پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مرکز و واحد آموزشی که به آن مراجعه نموده اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

مدارک لازم برای ثبت‌نام:

-1شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

-2تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

-3 تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

-4اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

-5اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

-6اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

-7گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای متقاضیان شاغل)

-8مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحات 3و4 دفترچه راهنمای پذیرش مشخص نماید

به مناسبت هفته دولت : ملاقات مردمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای

به گزارش روابط عمومی مرکز قاین به مناسبت هفته دولت روز چهارشنبه چهارم شهریور  آقای خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان  ، جلسه ملاقات مردمی در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران قاین برگزار خواهند نمود . کلیه علاقه مندان به اموزشهای فنی و حرفه ای میتوانند جهت رفع مشکلات خود در این حوزه در این تاریخ به مرکز برادران فنی و حرفه ای مراجعه نمایند و ضمن ملاقات با مدیر کل استان به ارایه مشکلات خود بپردازند