مقام معظم رهبری : *سال 99 سال جهش تولید ****** با رعایت فاصله اجتماعی در مبارزه با کرونا حقوق دیگران رارعایت کنیم ******آغاز ثبت نام دوره های مهارتی و رایگان خاص تابستان 99 در مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قاینات***6مرداد و هفته ملی مهارت بر همه مربیان و کارکنان مراکزآموزش فنی و حرفه ای مبارک

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

آغاز ثبت نام دوره های تابستان 99 رایگان مراکزآموزش فنی و حرفه ای قاینات

به گزارش روابط عمومی مرکز قاین ثبت نام دوره ای جدید مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح شهرستان قاینات برای اجرا در فصل تابستان 99 آغاز شده است . دوره های مختلف فنی ،خدماتی ، کشاورزی و فرهنگ وهنر بصورت رایگان در تمامی مراکز  از جمله مرکز برادران قاین ومرکز خواهران قاین و مرکز دو منظوره خضری و دشت و بیاض برگزار میگردد که در تمامی حوزه ها از قبیل مراکز ثابت شهری ،سیارشهری و روستایی ،زندان و پادگان و دانشگاهها قابل اجرا می باشد . همچنین تمامی اقشار جامعه بالای پانزده سال با هر نوع هدفی از جمله دریافت جواز کسب ،وام خود اشتغالی ،افزایش مهارت و تثبیت شغل فعلی و کسب مدرک تحصیلی دیپلم و ... میتوانند در این دوره شرکت نمایند . متقاضیان میتوانند با مراجعه به مراکز مختلف فنی و حرفه ای که آدرسشان در زیل سایت ذکر شده است ،نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .طول دوره ها بین یک تا شش ماه بسته به نوع دوره انتخابی متفاوت میباشد .

قابل توجه متقاضیان آزمونهای فنی و حرفه ای : تغییر مجدد برنامه آزمونهای پایان سال مراکز فنی و حرفه ای

قابل توجه متقاضیان آزمونهای غیر حضوری یا ادواری فنی و حرفه ای

اطلاعیه تغییر زمان آزمون های مرکز آموزش فنی و حرفه ای

آغاز ثبت نام دوره های بهار98 رایگان مراکزآموزش فنی و حرفه ای قاینات

به گزارش روابط عمومی مرکز قاین ثبت نام دوره ای جدید مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح شهرستان قاینات برای اجرا در فصل بهار 98 آغاز شده است . دوره های مختلف فنی ،خدماتی ، کشاورزی و فرهنگ وهنر بصورت رایگان در تمامی مراکز  از جمله مرکز برادران قاین ومرکز خواهران قاین و مرکز دو منظوره خضری و دشت و بیاض برگزار میگردد که در تمامی حوزه ها از قبیل مراکز ثابت شهری ،سیارشهری و روستایی ،زندان و پادگان و دانشگاهها قابل اجرا می باشد . همچنین تمامی اقشار جامعه بالای پانزده سال با هر نوع هدفی از جمله دریافت جواز کسب ،وام خود اشتغالی ،افزایش مهارت و تثبیت شغل فعلی و کسب مدرک تحصیلی دیپلم و ... میتوانند در این دوره شرکت نمایند . متقاضیان میتوانند با مراجعه به مراکز مختلف فنی و حرفه ای که آدرسشان در زیل سایت ذکر شده است ،نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .طول دوره ها بین یک تا شش ماه بسته به نوع دوره انتخابی متفاوت میباشد .

 
ردیف نام رشته
1 برق صنعتی (برق صنعتی درجه 2،کارور plc،مونتاژ ونصاب تابلوهای برق و.......
2 برق ساختمان (برق کار ساختمان درجه 2،برق کار ساختمان درجه 1و..........
3 فناوری اطلاعات :(کارور نرم افزار adius،طراح گرافیک رایانه ای،نرم افزار میکس فیلم و ...)
4 ماشین ابزار (لوله کش گاز خانگی و تجاری،جوشکاری با فرایند قوس الکتریکی دستیE3و.......
5 برق خودرو(تعمیرکار برق خودرو درجه 2 ،تعمیر مدارات الکتریکی خودروو.........
6 مکانیک خودرو(تعمیرکار اتومبیل های سواری بنزینی درجه 2 ،مکانیک موتورهای بنزینی و.......
7 درودگری(کابینت ساز چوبی درجه 2 ،معرق کار چوب و.........
8 تاسیسات(لوله کش و نصاب وسایل بهداشتی درجه 2 ،لوله کشی سیستم کف گرمایی و........
9
 
کشاورزی (زرشک کار ،پسته کار ،زراعتکار،پرورش قارچ ،گیاهان دارویی و ....

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط