آقای فلاحتی نماینده مردم شریف  قائنات و زیرکوه  در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی با دکتر پاک سرشت معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان أموزش فنی و حرفه ای کشور دیدار و گفتگو کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی حسین خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بهمراه نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی با  رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دیدار و گفتگو کردند. 

   در این دیدار که در محل دفتر رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی صورت گرفت مهندس فلاحتی بر اهمیت توجه به موضوع مهارت آموزی جوانان به عنوان زیرساخت اشتغال تاکید نمود و آمادگی مجلس بویژه کمیسیون آموزش و تحقیقات را در همکاری برای پیشبرد برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام نمود.  دکتر پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نیز با تشکر از نگاه ویژه نمایندگان استان به مبحث مهارت آموزی خواستار همکاری گسترده سازمان و مجلس شورای اسلامی شد. وی همچنین نسبت به رفع موانع و مشکلات موجود در استان خراسان جنوبی قول مساعد داد.