آغاز ثبت نام دوره های جدید مهارتی کوتاه مدت مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران قاین ***** دیدار آقای فلاحتی نماینده مردم شریف قاینات و زیرکوه با دکتر سازگار نژاد معاون وزیر ورئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

معرفی مرکز علمی کاربردی فنی و حرفه ای قاین

   

دانشگاه جامع علمی  کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم ، تحقیقات وفناوری است که با هدف ارتقاءسطح مهارت شاغلین بخشهای مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مرکز آموزش که فاقد تجربه اجرایی می باشند تشکیل و با بکارگیری و سازمان دهی امکانات،منابع مادی وانسانی دستگاه های اجرایی،نسبت به برگزاری دوره های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام می کند.

دانشگاه جامع علمی کاربردي تنها متولی نظام آموزش عالی علمی کاربردی است که زير نظر وزارت علوم، تحقيقات و فناوری اداره می شود. هدف دانشگاه جامع فراهم آوردن موجباتی است که مشارکت سازمانها و دستگاههای اجرايی دولتی و غير دولتی را برای آموزش نيروی انسانی متخصص و مورد نياز بخشهای مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد به نحوی که دانش آموختگان بتوانند برای فعاليتی که به آنها محول می شود. دانش و مهارت لازم را کسب نمايند.

مراکز و موسسات آموزش عالی علمی کاربردی زير نظر دانشگاه، رکن اجرايی آموزشهای علمی-کاربردی و به قصد ارتقای دانش کار و ايجاد مهارت های متناسب با حوزه فعاليت شغلی افراد تاسیس شده است.

مرکز اموزش فنی و حرفه ای قاین با توجه به وجود تجهیزات مناسب و مربیان مجرب و همچنین با توجه به نبود هیچ واحدی از علمی کاربردی در رشته های فنی در شهرستان قاینات ، اقدام به اخذ مجوز یک واحد از دانشگاه علمی کاربردی در سال 92 از وزرات علوم با کمک دکتر هروی نماینده محترم شهرستان و آقای خوش ایند مدیر کل استان در چهار رشته کاردانی برق صنعتی - مکانیک خودرو جوشکاری و برق صنعتی نمود و در حال حاضر با 90 دانشجو در حال فعالیت می باشد . این مرکز در سال جاری مجوز سه رشته جدید کارشناسی ناپیوسته برق صنعتی و مکانیک خودرو و همچنین کاردانی معماری را در دستور کار خود قرارداده تا بتواند در مهر ماه سال 94 پذیرش دانشجو در این رشته های جدید نیز داشته باشد . پذیرش دانشجویان در تمامی رشته ها بدون کنکور می باشد و تمامی مدارک دیپلم ( فنی و غیر فنی ) قابل ثبت نام د راین دانشگاه می باشد